//
you're reading...
Uncategorized

MyReports yeni yerinde

2014’te kişisel blog olarak başlayan ve daha sonra New York merkezli haberlerin Türkçe, Kürtçe, İngilizce olarak yayınlandığı MyReports sayfası ergulentoprak.wordpress.com adresinden http://www.myreportsny.com sayfasına taşınmıştır.

MyReports web sayfasında ayda en fazla bir kaç kere kaplumbağa hızında ama “emin adımlarla” fark yaratmaya devam edeceğiz.

Bizi takip etmesiniz darılmayız ama takip ederseniz de kendinize ufak bir iyilik yapmış olursunuz olur. Bizden söylemesi.:)

MyReports’ta reklam yok, ilan yok, sponsor yok, abonelik ve aidat yok. Tüm haberler ve devasa arşivimiz (!) herkese “ücretsiz” olarak açıktır.

MyReports bir süre daha test yayınını sürdükten sonra 2016 sonundan itibaren İngilizce ağırlıklı haber sitesi olarak yoluna devam etmeyi hedefliyor.

Bugüne kadar gösterdiğiniz ilgiden dolayı tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.

Haberlerimizi okumaya devam edin…

MyReports11066010_1452135348413626_8979927250290439925_n

Advertisements

About Ergulen Toprak

I am a reporter based in New York. I write stories for Turkish and Kurdish media. Most of my stories are features, interviews and opinions that related the Kurdish issue, Turkish politics, the Middle East, and international relations. After studying Journalism at The City University of New York, I am doing my master's in International Relations at CUNY. My articles are published in Turkish, Kurdish and English. http://myreportsny.wordpress.com/ Gazeteciliğe 2000 yılında başladım. Ankara ve İstanbul'da uzun yıllar çalıştım, Diyarbakır, Erbil'de de zaman zaman bulundum. Avrupa'da da çok sayıda konferans ve gezilere katıldım. 2011 yılından beridir New York'tayım. Daha çok siyaset ağırlıklı yazıyorum. Haberlerim üç dilde, Kürtçe, Türkçe ve İngilizce olarak yayinlaniyor. Bazı haberlerimi buradan takip edebilirsiniz. http://myreportsny.com/

Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Follow me

myreportsny@gmail.com
Advertisements
%d bloggers like this: